Classic Blackjack

Classic Blackjack

Pabandykite žaisti Classic Blackjack nemokamai

„Red Tiger“ žaidėjų dėmesį daugiausia patraukė savo internetiniais lošimo automatais, kurie išsiskiria vaizduotės nestokojančiomis premijomis. Tačiau jų portfelyje taip pat yra keletas kortų žaidimų. Tad mes nusprendėme apžvelgti vieną iš jų - „Classic Blackjack“.

Blackjack yra paprastas žaidimas, tačiau daug ką galima sugadinti kuriant internetinę jo versiją. Laimei, „Red Tiger“ buvo atsargūs, todėl, nors tai tikrai nėra pats rafinuočiausias „Blackjack“ žaidimas rinkoje, juo nusivilti greičiausiai neteks.

Neerzinantys vaizdai

Galima pastebėti, kad šio žaidimo dizainas buvo paremtas nusistovėjusiu šablonu. Grafika yra graži, nors „Blackjack“ žaidimui tai tikrai neturi reikšmės. Bet mums patinka stebėti žaidimą. Žaidime puikiai matoma, kad autoriai skyrė pakankamai laiko detalėms. Garsai taip pat malonūs, bet, subjektyviai vertinant, mus vargino keista muzikos kaita ir suirutė žaidimo laukelyje.

„Blackjack“ žaidime vaizdas nelabai turi reikšmės, tačiau labai svarbus žaidimo elementų išdėstymas. Matome, kad kūrėjai sekė geriausiu pavyzdžiu ir pasielgė teisingai. Visus žaidimo elementus galite rasti ten, kur tikitės. Žetonai yra apačioje, virš jų yra statymo laukeliai, o viršuje krupjė kortos ir kortų kaladė.

Standartinės „Blackjack“ taisyklės

„Classic Blackjack“ žaidime tikriausiai negalima tikėtis jokių naujovių. Čia yra 8 kaladės po 52 kortas. Kortos išmaišomos po kiekvieno žaidimo. Prie stalo gali žaisti trys žaidėjai, todėl prieš krupjė galite atlikti iki 3 statymų, kurių vertė yra 1€ - 1000€. Jūsų tikslas yra laimėti prieš krupjė, tačiau dabar neketiname aiškinti standartinių „Blackjack“ taisyklių.

Taip pat galite naudotis pagrindinėmis funkcijomis, tokiomis kaip draudimas, jei krupjė pirmoji korta yra tūzas. Arba atlikti dvigubą statymą, jei pasitikite savimi. Jei jūsų dvi pirmos kortos yra 10, taip pat galite išskirti kortas ir žaisti keliomis „rankomis“. Tačiau šią funkciją galite panaudoti tik vieną kartą per žaidimą. Tuomet jūsų kitos „rankos“ statymas turi būti tokio pačio dydžio kaip pradinio statymo.

„Classic Blackjack“ taip pat tinka pradedantiems žaidėjams

Mes vertiname tai, kad „Red Tiger“ šį žaidimą taip pat pritaikė pradedantiesiems. Tą lengva pastebėti iš karto dėl kelių pagalbininkų, kuriuos galite įjungti žaidimo metu. Vienas iš jų yra pagrindinės strategijos lentelė, kurios dėka galite bet kada reaguoti į ant stalo susidariusią situaciją. Žinoma, tai nėra šimtaprocentinis teisingas pagalbininkas, tačiau jis gali padėti priimti teisingą sprendimą.

Tačiau mums pasirodė, kad „Handbook advises“ funkcija yra dar geresnė. Ją įjungę matysite, ką turėtumėte daryti kiekviename žingsnyje. Tokiu būdu galite greitai pasirinkti tinkamą variantą. Tai suteikia galimybę priimti sprendimus, remiantis aukščiau paminėta lentele su pagrindine strategija. Tokiu būdu žinosite, kaip elgtis remiantis statistika. Žinoma, galite visiškai ramia sąžine ignoruoti pasiūlymus.

„Classic Blackjack“ galiausiai mus įtikino suteikti jam šansą. Šis žaidimas gali tapti vartais į šio nuostabaus kortų žaidimo pasaulį ypač tiems žaidėjams, kurie neturi daug patirties „Blackjack“ žaidime.

Žaidimo informacija

Žaidimo teikėjas:
Red Tiger
Žaidimo tema:
Internetinis kazino:
Mūsų įvertinimas:
Dvidešimt vienas