Blackjack Mania

Blackjack Mania

Mus visada maloniai nudžiugina, kai rinkoje pasirodo naujas klasikinis kortų žaidimas. „Blackjack Mania“ atvejis yra lygiai toks pats. Jį sukūrė išradingi EASIT studijos kūrėjai, kurie paruošė dar vieną originalų „Blackjack“ žaidimų šeimą papildysiantį lošimą. Tai tradicinis kortų žaidimas, taip pat viena sklandžiausių ir įdomiausių mūsų žaistų „Blackjack“ žaidimo versijų. Išbandykite patys ir likite sužavėti.

Patrauklus „Blackjack Mania“ žaidimas, pasižymintis paprastomis taisyklėmis

Internetinis kortų žaidimas „Blackjack Mania“ žaidžiamas su šešiomis 52 kortų kaladėmis. Po kiekvienos sužaistos sesijos jos yra permaišomos. Statymo dydį galite nustatyti pasirinkę žetoną (tam tikra spalva atitinka tam tikrą vertę). Spustelėję „Deal“ (liet. dalinti kortas) mygtuką, gausite 2 kortas. Tuomet galite rinktis STAND (liet. neimti kortos) mygtuką, o jei norite papildomos kortos, spustelėkite HIT (liet. gauti papildomą kortą) mygtuką. Jūsų veiksmai priklauso nuo pirmų dviejų kortų vertės ir to, ar ji jums atrodo pakankama, ar ne.

„Blackjack Mania“ internetinio žaidimo ypatumai

Netgi „Blackjack Mania“ netrūksta elementų, kuriuos sutinkame kituose tradiciniuose kortų žaidimuose. „Double“ (liet. dvigubinti) mygtuku galite pasinaudoti, jei jūsų pirmų dviejų kortų vertė yra lygi 9, 10 arba 11 akių. Jį aktyvavę, laukite trečiosios kortos, kuri konkrečiame lošime bus paskutinė.

„Split“ (liet. kortų išskyrimas) funkcija galima pasinaudoti, jei jūsų pirmosios dvi kortos yra vienodos. Paspaudę „Split“, žaisite du lygiagrečius žaidimus su viena korta kiekvienai rankai. Tai reiškia, kad turėsite padvigubinti savo pradinį statymą. Tuomet turite pasirinkti „Stand“ arba „Hit“, išskyrus vieną išimtį - būgnų išskyrimą. Tokiu atveju gausite tik vieną papildomą kortą, kuri nulems lošimo rezultatą. „Blackjack Mania“ žaidime nėra pakartotinio kortų išskyrimo ar kelių kortų išskyrimų pasirinkimo. Atrodytų, apmaudu, bet paradoksas tame, kad šių funkcijų nebuvimas išsaugo norimą žaidimo sklandumą ir greitį.

„Insurance“ (liet. draudimas) parinktis „Blackjack Mania“ žaidime turi aukščiausią išmokėjimo koeficientą, kuris lygus 2:1. Galite pasinaudoti draudimu, jei krupjė pirmoji korta yra tūzas, ir jūs bijote, kad jis surinks „Blackjack“. Pasirinkę draudimą, dar pusę savo pradinio statymo įnešate į žaidimą. Jei krupjė surenka „Blackjack“, atgaunate savo draudimą ir laimite išmoką santykiu 2:1.

Kas dar šiai „Blackjack“ versijai suteikė pranašumo prieš kitus žaidimus? Tai galimybė keisti mažiausią ir didžiausią statymo sumą. Statymo intervalas taip pat labai padidėjo. Bus patenkinti tiek mažai, tiek daugiau statantys lošėjai. Tačiau žaidimas turi vieną mažą trūkumą. Čia trūksta didelės vertės žetono ir didžiausio statymo (angl. max bet) mygtuko, o tai sulėtina žaidimą, jei norima atlikti didesnį statymą, nes reikia pastoviai spausti ant pageidaujamos sumos. Tuomet vėl turite pakartoti visą statymo sumą.

Išskirtinis „Blackjack Mania“ žaidimas internetiniame kazino

Šis žaidimas yra tikrai sklandus. Jame įdiegti paprasti ir intuityvūs valdikliai, čia nėra bereikalingų ir sudėtingų taisyklių. Muzika yra pakankamai gera, o grafinis viso žaidimo dizainas leidžia susikaupti ir pasimėgauti savo mėgstamu kortų žaidimu. Manome, jog jums taip pat patiks ši puiki „Blackjack“ versija.

Share on

Nemokamai išbandykite kitus „Blackjack“ žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku